BMW i8

BMW i8 je elektrické auto od značky BMW. Je to auto takého vesmírneho vzhľadu, ktoré zaujme na prvý pohľad. A počkajte na tie špecifikácie. No toto auto nie je moc lacné. Toto auto by Vás stálo okolo 150 000 dolárov. Čo nie je zase málo. Ale oplatí sa toto auto kúpiť? To sa dozviete v tejto recenzii.

Toto auto má neuveritelný výkon (na elektrické auto je to dosť) 357 konských síl. Má pohon 4WD, čo je pohon na všetky štyri kolesá. Vo vaších rukách by toto auto dosiahlo 100 km/h za necelé štyri sekundy. Na jedno nabitie vydrží až 200 km jazdy. Nízky podvozok a ostré riadenie je dobrá zábava a ekologicky šetrné pneumatiky. Alumínium a uhlíkové vlákno. To sú materiály, ktoré tvoria časti auta. Samozrejme aj iné materiály. Vo vlastnej koži je to úžasné auto, ktoré vyzerá ako kozmická loď v modrej, bielej a čiernej farbe. Keby ste ho videli na ulici, tak z neho nespustíte oči. Ladné vstupy do a výstupy z auta neprichádzajú do úvahy. Predtým než sa dostanete do auta, musíte zdvihnúť pomerne ťažke dvere , ktoré sa otvárajú do vzduchu ako pri väčšine luxusných áut.

Je to ekologické, moderné a pomerne výkonne auto s vesmírnym vzhľadom, ktoré sa Vám môže, ale aj nemusí páčiť. Ak máte radi autá od BMW alebo autá takéhoto vzhľadu tak si ho kúpte. Teda ak máte dostatok peňazí. Toto auto má viacero verzii: BMW i8, BMW i8 Concept, BMW i8 Concept Spyder – čo je verzia bez strechy teda kabriolet. No proste je to super auto.

Pripravil(a)

Mohlo by sa vám páčiť

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.