Čo znamenajú jednotlivé farby?

Sto ľudí, sto chutí – toto príslovie platí takmer pri každej situácii. Aj pri farbách. Niekomu sa páči červená a inému zas modrá.  Čo znamená tá Vaša farba?

 

BIELA – úprimnosť, nežnosť,  jemnosť. Táto farba dodáva silu a zbavuje vás negativity. Bielu farbu uprednostňujú hlavne kreatívni, úprimní a milí ľudia, ktorí vedia čo chcú, i keď niekedy tak na ostatných ľudí nepôsobia.

ŽLTÁ – Túto farbu obľubujú aktívni, sebavedomí, optimistickí ľudia, ktorí sa niekedy neboja experimentovať. Žltá farba pridáva chuť do života.

ORANŽOVÁ – pozitivita a optimizmus. oranžovú farbu obľubujú hlavne zvedaví ľudia, ktorí sa neboja niečoho nového. Sú vtipní a šťastní.

ČERVENÁ – i keď si niekto spája túto farbu s krvou, čertom alebo peklom, môžu, ale táto farba vyjadruje kreativitu, silu a priťahuje k obľúbencom tejto farby úspech. Červená zmierňuje depresie.

RUŽOVÁ – priateľstvo, neha alebo šťastie. Toto všetko sa  spája s ružovou farbou. Túto farbu obľubujú ľudia, ktorí sú priateľskí, nežní a láskaví. Pôsobí proti hnevu.

FIALOVÁ – Energickí, priateľskí a šikovní ľudia uprednosťujú fialovú farbu, ktorá ich povzbudí a dodá im fatáziu. Títo ľudia sú väčšinou introverti.

MODRÁ – táto farba zastupuje pokoj, dôveru a rozhodnosť. Túto farbu majú radi vášniví a sebavedomí ľudia.

ZELENÁ – obľúbenci tejto farby sú chápaví a kreatívni.  Vyjadruje zdravie, pohodu a vyrovnanosť. Títo ľudia sú nápomocní a múdri.

HNEDÁ – vyrovnanosť, rešpekt a odvaha reprezentuje túto farbu, ktorú obľubujú  pohodlní a pravdumilovní ľudia.

ČIERNA – svojrázni, uzavretí, sebavedomí a väčšinou pesimistickí ľudia uprednostňujú skôr čiernu farbu, ktorá reprezentuje smútok ale aj výnimočnosť.

SIVÁ, ŠEDÁ – túto farbu obľubujú skôr uzavretí, nezodpovední a vyčerpaní ľudia.

 

Pripravil(a)

Mohlo by sa vám páčiť

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.