Falzifikátori

Dobrodružný román ktorý zachytáva moc informácii a silu slov ktoré môžu formovať svet.

Príbeh sa odohráva v tajnej organizacii ktorá mení realitu, aby zlepšili budúcnosť alebo zaplnili prázdne miesta v minulosti. Príbreh, ktorý zaujme čitateľov svojim dejom  je plný zvratov,zápletok,otázok a napätia. Rozvíja sa postupne, je rozdelený na tri na seba nadväzujúce časti, pričom sa každá odohravá na rozličných miestach. Postavy v knihe obohacujú príbeh svojou rozličnosťou. Každá časť prinesie nové postavy, ktoré rozvíjajú príbeh. Každá časť odhalí novú pravdu o tajnej organizácii.

Príbeh tajnej Medzinárodnej organizácie CFR(Konzorcium pre falzifikáciu reality), ktorá falšuje reality a jej cieľ nik nepozná. Hlavnou postavou je islanďan Sliv Dartunghuver, absolvent, ktorý sa zamestná v kancelárii enviromentálnych štúdii v Reykjavíku. Zistí však, že jeho šéf pracuje pre tajnú organizáciu CFR do ktorej sa zapojí aj on a snaží sa zistiť pre koho pracuje a aký cieľ má CRF.

Pripravil(a)

Mohlo by sa vám páčiť

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.