Halloween prichádza

Halloween sa oslavuje nielen v Spojených štátoch amerických, ale aj u nás, na Slovensku. Väčšinu domácností dnes zdobia vyrezávané tekvice alebo pavučinky. Máme pre vás tipy na veci spojené s týmto “sviatkom”.

TIPY NA HALLOWEENSKE KOSTÝMY:

  • čarodejnica; pomerne jednoduchý kostým na výrobu. Zoberte si staré čierne šaty a pri otvoroch na nich ich roztrhajte. Ako make up môžete zvoliť zelenú farbu, ktorú aplikujeme všade po tvári. Na nos si môžete nakresliť bradavicu.
  • Harley Quinn; vlasy si dáme do dvoch konských copov a na končeky si nanesieme červenú a modrú farbu (použiť môžete aj fixky), na pery si narúžujeme červený lesk na pery a oči si nedbanlivo nanesieme modrý a červený make up. Tričko by malo byť biele kde napíšeme “Daddy’s lil’ monster”.
  • Harry Potter; jednoduchý kostým. Nad pravé oko si nakreslíme blesk a nasadíme si okrúhle okuliare. Ako kostým môže byť čierne tričko a čierne nohavice + pásikavá kravata.

TYPY NA HALLOWEENSKE POCHÚŤKY:

  • ľudské prsty; uvaríme si detské párky, na ktorých vrchol vsunieme mandle. K tejto pochúťke môžeme podávať kečup, ktorý vyzerá ako krv
  • perníky v tvare tekvice

Prajeme strašidelný Halloween.

Pripravil(a)

Mohlo by sa vám páčiť

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.