Halloween v piatom ročníku

V piatok 21.10. sa konala Halloween párty. Boli tam triedne učiteľky 5.A triedy pani učiteľka Horecká, 5.B triedy pani učiteľka Šalagová a 5.C pani učiteľka Pavlíková.

Prichystali 3 súťaže:

1. Loptička na lyžici: deti v maskách sa mali plastové lyžičky s pinpongovými loptičkami. Museli sa od čiary ktorá je nakreslená kriedou dostať až ku drevenej stene. Keď by im spadla loptička tak ju len zdvihnú a idú ďalej.

2.Balón: deti sa museli dať do dvojíc a preniesť balón po trase tak, aby im nespadol. Ak spadol, tak ho zdvihli a išli ďalej. Keď dorazili k stene tak rýchlo bežali späť do radu.

Posledná 3: deti mali spoločné vedro a jednu pingpongovú loptičku v každom rade. Každý raz hodil a išiel späť dozadu.

Podľa mňa mali všetky masky dostať odmeny za účasť a za snahu. No lenže z každej triedy budú len štyria ľudia ktorí pracovali na svojich kostýmoch s veľkou snahou . Aj ja som bola medzi nimi. Uhádnete čo som bola? No a potom bol súboj dievčatá aj chlapci na stoličky. A až po tomto sa tancovalo. Trvalo to asi polhodinu a potom idú žiaci si upravovať a idú domov.

Foto: Ema Fundáreková

Pripravil(a)

Mohlo by sa vám páčiť

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.