MFK Ružomberok proti MŠK Fomat Martin

Dňa 12.11. 2017 sa odohral zápas medzi Mšk Fomat Martin U13 a Mfk Ružomberok U13. Mšk Fomat Martin nastúpil v nasledovnej zostave: Adam Lilge, Martin Homola, Tomáš Olbert, Kristián Bielik, David Frančák, Milan Ursíny, Matej Ondruš, Matej Pražma, David Doležálek, Dominik Botka a Ján Dolník. Od začiatku sa hral atraktívny futbal na oboch stranách, i keď hostia sa dostali do vedenia v 4. minúte vďaka gólu Jána Dolníka, ktorý sa ešte dokázal presadiť v 8. a 56. minúte. Na listinu strelcov sa ešte dostali dvaja strelci gólov. Dominik Botka, ktorý skóroval v 25. a 27. minúte. Ešte sa k nim pridal Matej Ondruš, ktorý dal gól v 46. minúte, aj keď s poriadnou dávkou šťastia. Za Ružomberok skórovali Dávid Omasta v 39. minúte a  Marek Žáčok v 48. minúte. Dokonca zápasu sa potom už nič dôležité nestalo a Mšk Fomat Martin dokázal doviesť stretnutie do víťazného konca.

Pripravil(a)

Matej Ondruš Mám 12 rokov a som siedmak. Hrávam futbal za Mšk Fomat Martin. Som redaktor v Hurbanka Media. Kedysi som hrával aj hokejbal. Moje koníčky sú stolný tenis a hokej.

Mohlo by sa vám páčiť

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.