Motocykel 2017

V dňoch 9.3. – 12. 3. sa v Incheba Expo Bratislava konala výstava Motocykel 2017. Okrem toho, ste tam mohli vidieť taktiež tzv. “Boat Show”, teda výstavu lodí, pri ktorých boli vystavené aj štvorkolky, či dva snežné skútre. Motoriek bolo naozaj veľa, obdivovať sa dalo veľa vecí. (Video nájdete na konci článku)

Na tejto výstave boli samozrejme známe značky motoriek ako napr. Yamaha, Suzuki či Kawasaki. Každý deň bola výstava rovnaká, no program bol rozvrhnutý pre každý deň inak. V sobotu (11.3.) to boli počas celého dňa výstavy trialové motorky, teda tie, ktoré skáču cez prekážky alebo vyskakujú na bedne a pod. O 11:30 bola v programe aj “Motoškola” jedného z pretekárov, ktorý bol na výstave. Okrem nových motoriek ste tam mohli vidieť hneď na začiatku aj veterány. Na svoje si prišli aj priaznivci nielen motoriek ale aj podujatí, nakoľko sa na výstave nachádzal aj kalendár MOTOpodujatí. Okrem výstavy lodí, štvorkoliek a motoriek ste si mohli (samozrejme za patričné ceny) zakúpiť aj motorkársku výstroj.
Cena zľavneného vstupného (deti a študenti) 5€ a pre dospelých 7€. Parkovné pre motorky bolo zadarmo.

Pripravil(a)

Mohlo by sa vám páčiť

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.